• 005.png
  • 003.png
  • 001.png

DUE Egyetemi Hallgatói Önkormányzat Elnökségi tagjainak és Küldöttgyűlési tagjainak választása 2019

❗️Kedves Hallgatók❗️

A Dunaújvárosi Egyetem Rektora 2019. február 26-március 1. közötti időszakra írta ki a DUE Egyetemi Hallgatói Önkormányzat Elnökségi tagjainak és Küldöttgyűlési tagjainak választását.

▪️Pályázás feltételei: Pályázatot csak a Dunaújvárosi Egyetem aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező nappali és levelező tagozatos hallgatója nyújthat be. Csak egy tisztségre lehet pályázatot benyújtani.

▪️A pályázatnak tartalmaznia kell:
• Fényképes önéletrajz
• Motivációs levél

▪️A pályázat beadásának határideje, helye: 2019. február 19. 16:00 óráig - DUE Kerpely Antal Kollégium 33-as épület, 106-os iroda (2400 Dunaújváros, Dózsa György út 33.)

▪️Pályázható tisztségek:
- EHÖK elnök
- EHÖK általános alelnök
- EHÖK közéleti ügyekért felelős alelnök
- EHÖK küldöttgyűlési tag (Informatikai Intézet - 3 fő, Műszaki Intézet - 3 fő, Tanárképző Központ - 1 fő, Társadalomtudományi Intézet - 3 fő)

Baráti üdvözlettel,
EHÖK csapata